Odvjetnik / Odvjetnički vježbenik s položenim pravosudnim ispitom (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odvjetničko društvo KNEZOVIĆ & Partneri j.t.d. iz Zagreba, Radnička cesta 54, zapošljava odvjetnika i/ili odvjetničkog vježbenika s položenim pravosudnim ispitom (m/ž).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost i znanje njemačkog jezika
- radno iskustvo u području trgovačkog prava, prava društava, izradi ugovora te iskustvo u samostalnom vođenju projekata
- vještina izrade pravnih dokumenata i spremnost za rad na zahtjevnim projektima
- poznavanje rada na računalu (Word, Excell, Power Point, Outlook i Internet)
- vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:
- motivaciju i timski rad
- svestranost i opće društveno obrazovanje
- interes za daljnjom edukacijom i širenjem stručnog i općeg znanja
- razvijene organizacijske i komunikacijske vještine

Što nudimo:
- stimulativne uvjete i primanja sukladno zalaganju
- suradnju sa vodećim svjetskim odvjetničkim tvrtkama i međunarodnim klijentima
- izazovno radno okruženje

Životopise (na hrvatskom i engleskom jeziku) molimo slati na:
[email protected]
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro