Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.12.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Odgojitelj/odgojiteljica predškolske djece

- dana
Poslodavac:
DJEČJI VRTIĆ ZLATNI DANI
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Zlatar-Bistrica
Rok prijave:
05.12.2016.
Mjesto rada:ZLATAR-BISTRICA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:3
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DJEČJI VRTIĆ ZLATNI DANI
Kontakt:osobni dolazak: LOVREČANSKA 16, 49247 ZLATAR BISTRICA pismena zamolba: Lovrečanska 16, 49247 Zlatar Bistrica
Ostale informacije:

Opis poslova: rad sa djecom predškolske dobi, poslovi odgojitelja/odgojiteljice predškolske dobi. Naknada za prijevoz vraća se u visini stvarnih putnih troškova u iznosu do 1000 kuna na temelju kupljene karte javnog prijevoza. Na temelju članka 55. Zakona o radu (NN br. 149/09, 61/11 i 93/14) , članka 28. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br. 10/97, 107/07 i 94/13, 93/14) i dobivene suglasnosti Načelnika općine Dječji vrtić „Zlatni dani“ Zlatar Bistrica O b j a v l j u j e JAVNI POZIV za dostavu prijava za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa I. Dječji vrtić „Zlatni dani“ Zlatar Bistrica iskazuje potrebu korištenja mjere „Stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa“ putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Cilj osposobljavanja za rad je stjecanje radnog iskustva potrebnog za polaganje stručnog ispita, sukladno članku 28. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br. 10/97, 107/07 i 94/13). II. 3 (tri) polaznika/polaznice stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa prima se na vrijeme do 12 mjeseci u punom radnom vremenu u Dječji vrtić „Zlatni dani“ Zlatar Bistrica na radno mjesto odgojiteljice. Osoba koja podnosi prijavu za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, obvezuje se uz prijavu priložiti: - Životopis – vlastoručno potpisan - dokaz o stručnoj spremi: Diploma odnosno odgovarajuća isprava o stečenom stručnom/akademskom nazivu odnosno stručnom zvanju/nazivu - dokaz o radnom stažu (elektronski zapis s podacima o radnom stažu i radnom odnosu iz HZMO-a) - Domovnicu (izvornik ili preslika) - uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak III. Na Javni poziv mogu se javiti osobe oba spola. Osoba se može primiti na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa ako: a) je prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba pri nadležnoj službi za zapošljavanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje duže od 30 dana b) ima odgovarajuću stručnu spremu predviđenu za obavljanje poslova radnog mjesta za čije se osposobljavanje prima na stručno osposobljavanje c) bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog radnog staža u mirovinskom osiguranju, ima manje od jedne godine staža u zvanju za koje se obrazovala, odnosno evidentiranog staža po toj osnovi kod tuzemnog ili inozemnog nositelja obveznog mirovinskog osiguranja. IV. Prijave se podnose preporučeno putem pošte ili osobno na adresu: Dječji vrtić „Zlatni dani“, Lovrečanska 16, 49 247 Zlatar Bistrica, sa naznakom „Stručno osposobljavanje za rad – odgojitelji “, zaključno sa 05.12.2016. godine do 12,00 sati. V. Za osobe za koje se utvrdi da su podnijele pravodobne i uredne papire, biti će zatražena od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje provjera ispunjavanja uvjeta za korištenje mjere „Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa“. Osobe za koje se dobije pozitivan povratni odgovor od strane Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, biti će pozvane na informativni razgovor. Obavijest o pristupanju na informativni razgovor dostaviti će se kandidatima koji ispunjavaju uvjete putem e-maila u roku od 3 dana od dana otvaranja pristiglih prijava. VI. Osoba koja ne podnese pravodobnu i/ili urednu prijavu ili osobu za koju se utvrdi da ne ispunjava uvjete iz točke III. ovog Javnog natječaja neće se smatrati kandidatom i njihove prijave neće biti razmatrane. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u točci II. ovog Javnog poziva. Za kandidate/kandidatkinje koji se ne odazovu na pozvani razgovor, smatrati će se da su odustali od prijave. Za osobu koja bude izabrana, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje podnijeti će se zahtjev za sufinanciranje programa stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa te će po dobivenom odobrenju od strane Zavoda sa tom osobom sklopiti Ugovor o stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80616652

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare