Obiteljski/a bankar/ka

Mjesto rada:
Zadar / Šibenik
Rok prijave:
29.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite biti dio tima Zagrebačke banke, vodeće banke u Hrvatskoj i članice Grupe UniCredit, jedne od najuspješnijih financijskih grupacija u Europi? Stvarate suradničku kulturu u svom okruženju i vjerujete u timski rad? Osjećate se odgovornim za stvaranje novih vrijednosti za klijente i zajednicu u kojoj živite? Iskoristite priliku i prijavite se na natječaj:

Mjesto rada: Zadar ili Šibenik
Broj otvorenih radnih mjesta: 2
Prijave primamo do: 29.04.2014.

Ključna područja rada:

- zadavanje gotovinskih i bezgotovinskih transakcija po nalogu i za račun klijenata te obrada gotovine (uplate, isplate)
- aktivna prodaja i realizacija prodajnih aktivnosti sukladno usvojenom planu prodaje
- prikupljanje informacija o postojećim i potencijalnim klijentima te ažuriranje baze informacija o klijentima
- rješavanje reklamacija u skladu s usvojenim standardima za njihovo rješavanje
- postprodajno kontaktiranje klijenata iz portfelja s ciljem ispitivanja zadovoljstva, dodatnim informiranjem te pozivom klijentima da se obrate u slučaju dodatnih pitanja ili novih potreba
- primarna procjena kreditnog rizika, ugovaranje i odobravanje kredita u skladu s dodijeljenim kreditnim ovlaštenjima te isplata kredita i kontaktiranje klijenata
- prepoznavanje potencijala klijenata iz portfelja te promocija klijenata u viši segment sukladno aktima Banke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Kakvu osobu tražimo?
- Razvijenih komunikacijskih i pregovaračkih vještina te vještina prezentiranja
- Osobu koja ima sklonost rada u timu
- Osobu koja voli rad s ljudima
- Poduzetnu, odgovornu i samostalnu
- Otvorenu ka promjenama
- Spremnu na kontinuirano profesionalno usavršavanje i učenje
- Osobu koja ima sposobnost dobre organizacije vremena i upravljanja prioritetima

Uvjeti koje morate zadovoljavati:
- Minimalno IV. stupanj stručne spreme (SSS) ili VI. stupanj stručne spreme (VŠS) tj. preddiplomski studij, a poželjno VII. stupanj stručne spreme (VSS)
- Smjer obrazovanja: ekonomski ili drugo relevantno srodno područje
- Završen pripravnički staž na poslovima zanimanja ili drugom srodnom području rada, a poželjno u financijskom sektoru
- Poželjno aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Poželjno izvrsno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro