Njegovatelj (m/ž)

Mjesto rada:
Bremen, Njemačka
Rok prijave:
01.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta tražimo motivirane osobe za poziciju:

- Bremen, Njemačka -

- Mjesto rada: Bremen, Njemačka
- Pomoć pacijentima u ublažavanju, rješavanju i podnošenju problema koje imaju zbog bolesti
- Kompletna njega
- Priprema pacijenata i pomoć pri pregledima
Posebne pogodnosti:
- stalni radi odnos - sat 15,50 EUR bruto
- dodatno plaćeni prekovremeni sati
- trošak smještaja snosi poslodavac i ne odbija se od plaće
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Završena škola ili tečaj za njegovatelja
- Minimalno 1 godina iskustva
- Poznavanje njemačkog jezika na razini A2/B1
- Sposobnost samostalnog rada kao i rada u timu
- Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:
- Stimulativna primanja
- Osiguran smještaj
- Ugovor na neodređeno uz uvjet probnog rada
- Mogućnost napredovanja
- Službeni automobil i telefon
- Mogućnost stručnog usavršavanja

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju svoj životopis na njemačkom jeziku pošaljite putem linka za Brzu prijavu.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina