.Net programer (m/ž)

Mjesto rada:
zemlje Europske unije
Rok prijave:
17.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower Za Klijenta traži programere za poziciju:

- Europska unija -

Opis posla:
- Mjesto rada: zemlje Europske unije
- Razvoj sofware-a različitih razina složenosti
- Pružanje programske potpore korisnicima
- Odlično radno okruženje koje podupire i cijeni kreativnost, inovativnost, slobodnu razmjenu mišljenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni uvjeti:
- Dobro poznavanje HTML, CSS3
- Dobro poznavanje Microsoftove web server-side tehnologija (ASP.NET (MVC))
- Dobro poznavanje relacijskih DB načela te iskustvo u njihovoj primjeni u praksi
- Dobro razumijevanje .NET platforme (WCF)
- Sklonost timskom radu
- Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- VSS ili VŠS (FER ili srodna područja)

Poželjne vještine:
- Iskustvo u razvoju višeslojnih aplikacija (SOA)
- Iskustvo rada s 3.5/4.0/4.5 verzijama .NET razvojnog sustava
- Iskustvo razvoja softvera (Scrum, Kanban)

Prijavite se!

Ako mislite da ste baš Vi kandidat za ovo radno mjesto, prijavite se putem linka za Brzu prijavu.

Samo kandidati odabrani u uži krug bit će kontaktirani.
MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno