Nastavnik gitare (m/ž)

Mjesto rada:
Koprivnica, Đurđevac
Rok prijave:
06.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 93/14, 152/14) Umjetnička škola Fortunat Pintarić, Svilarska 12, Koprivnica, raspisuje natječaj za popunu radnih mjesta (m/ž):

- 1 nastavnik/ca gitare, 15 sati redovite nastave tjedno, na neodređeno vrijeme, rad u Matičnoj školi i Područnom odjelu u Đurđevcu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 93/14, 152/14) i Zakonu o umjetničkom obrazovanju.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme - preslika
- domovnicu - preslika
- uvjerenje nadležnog suda da ne postoje zapreke za obavljanje poslova u skladu s člankom 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci) - preslika
- elektronički zapis o radno pravnom statusu

Rok za prijavu je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Umjetničke škole Fortunat Pintarić.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave slati na adresu:
Umjetnička škola Fortunat Pintarić, Svilarska 12, 48 000 Koprivnica, s naznakom "Za natječaj".

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

O izboru kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na web stranici škole: www.umjetnicka.net
Minimalna stručna sprema:
Fakultet