Nadzornik zrakoplovno - tehničkog podsustava u Podružnici Pula - zračna luka (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
17.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
H r v a t s k a k o n t r o l a z r a č n e p l o v i d b e d. o. o.
Velika Gorica – Rudolfa Fizira 2 objavljuje

O G L A S
za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme

Nadzornik zrakoplovno-tehničkog podsustava u Podružnici Pula (zračna luka)
– 1 izvršitelj (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
− VŠS/SSS elektrotehničkog smjera,
− najmanje 1 godina radnog iskustva u struci,
− aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
− vozačka dozvola “B” kategorije.

Prednost imaju kandidati sa:
− završenim sveučilišnim studijem tehničkih znanosti elektrotehnike odnosno računarstva, s više od ECTS 300 bodova, odnosno zvanjem diplomiranog inženjera elektrotehnike (VSS, VII stupanj),
− znanjem i iskustvom u radu (postavljanje, održavanje, upravljanje) s radiokomunikacijskim, telekomunikacijskim sustavima i uređajima,
− znanjem i iskustvom u mjerenjima i mjernim instrumentima,
− znanjem i iskustvom u upravljanju ljudskim i materijalnim resursima,
− naprednim znanjem rada u MS Office paketu, ponajprije Outlook, Word, Excel, Visio, Powerpoint,
− visokom odgovornošću i sposobnošću analitičkog promišljanja te donošenja pravodobnih odluka u možebitno stresnom okruženju,
− željom i spremnošću na cjeloživotno učenje i profesionalno usavršavanje,
− željom i spremnošću za povremeni rad i edukaciju izvan osnovnog mjesta rada.

Opis i odgovornosti:
− rad u poticajnom, dinamičnom i zanimljivom zrakoplovnom okruženju,
− postavljanje, održavanje i upravljanje raznorodnim zrakoplovno-tehničkim sustavima i uređajima,
− upravljanje sustavom nadzora, upravljanja i održavanja u smislu ljudskih i materijalnih resursa te pripadajućih procedura i dokumentacije, predlaganje poboljšanja,
− implementacija novih tehnologija, izgradnja zrakoplovno-tehničke infrastrukture u zračnim lukama i vanjskim objektima tvrtke u RH,
− samostalno i timsko rješavanje problema i kvarova, te incidentnih situacija,
− dokumentiranje rješenja, tehničkih instalacija i procedura.

Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta - presliku diplome/svjedodžbe, presliku domovnice, dokaz o radnom iskustvu (preslike ugovora o radu i elektronički zapis HZMO) i uvjerenje o nepokretanju kaznenog postupka ne starije od šest mjeseci.
Kandidati u prijavi mogu priložiti i druge dokumente kojima potvrđuju kompetentnost u nekom od područja relevantnih za oglas.

Za kandidate koji ispunjavaju uvjete iz oglasa provest će se prethodna provjera znanja i sposobnosti pisanim testom i intervjuom. Prije potpisivanja ugovora o radu izabrani kandidati bit će upućeni na liječnički pregled. Uvjet za obavljanje poslova radnog mjesta je stjecanje dozvole za rad i odgovarajućih ovlaštenja.

Posebni uvjet za radno mjesto je probni rad u trajanju šest mjeseci.

Prijave na oglas podnose se zaključno sa 17.10.2015. preporučenom poštom na adresu:

Hrvatska kontrola zračne plovidbe d.o.o.
10150 Zagreb - Zračna luka, p.p. 45
s naznakom „Oglas za zapošljavanje“

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Oglas je objavljen i na stranici www.crocontrol.hr
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina