MS SQL Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
12.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
M.A.I Solutions traži iskusnog MS SQL programera u stalni radni odnos. U naš tim želimo primiti odgovornu osobu s bogatim radnim iskustvom iz područja administriranja baza podataka. Prednost imaju osobe s položenim certifikacijskim ispitima iz područja Microsoft baza podataka.

• Razvoj novih i održavanje postojećih aplikacija u MSSQL (2014, 2012 i/ili 2008)
• Rad u različitim fazama ciklusa softvera uključujući projektiranje, razvoj i testiranje
• Odgovornost za dodijeljene projekte.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za kandidate:
• VSS (fakultet)
• Poznavanje osnovnog i naprednog SQL programiranja
• Poznavanje MS SQL baza podataka (2014, 2012 i/ili 2008)
• Poznavanje programskih jezika i tehnika je poželjno
• Samostalnost u radu, odgovornost i posvećenost detaljima
• Sposobnost za brzo savladavanje novih tehnologija
• Spremnost na stalno usavršavanje
• Poznavanje IIS servera
• Dobra komunikacija i rad u timu
• Profesionalnost i poštovanje procedura
• Odlično poznavanje engleskog jezika
• Minimalno 1 godina iskustva u radu sa MS SQL bazama.

Što nudimo
• Mogućnost usavršavanja i napredovanja
• Rad sa suvremenim alatima, tehnologijama i sustavima posljednje generacije
• Ugodno radno okruženje
• Rad na međunarodnim projektima.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno