Monter metalnih konstrukcija i transportne tehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Europa
Rok prijave:
19.02.2021.

BGW montaža d.o.o. je specijalizirano poduzeće za montažu transportne i skladišne tehnike te pripadajuće opreme u raznim granama industrije (auto industrija, transportna postrojenja, elektro industrija).

Trenutno zapošljavamo više od 60 radnika/radnica na više radnih pozicija. Tendencija progresivnog rasta obima poslovanja poduzeća povećava potrebe za radnom snagom te samim time s zadovoljstvom proširujemo broj radnih mjesta.

Opis posla:

  • razvrstavanje materijala i priprema za montažu
  • montaža transportne tehnike i pripadajuće opreme prema nacrtima proizvođača
  • električarski poslovi instalacije vodova i spojeva
  • kabliranje
  • postava zaštitnih ograda i zaštitnih plastika na segmentima transportne tehnike

Uvjeti:

  • vozačka dozvola B kategorije
  • osnovni strani jezik – njemački, drugi strani jezik – engleski
  • poželjno iskustvo u istom ili sličnom području
  • čitanje nacrta
  • završena srednja škola tehničke struke
  • rukovanje sa ručnim alatima
  • spremnost na rad u inozemstvu

Što nudimo:

  • troškovi prijevoza od firme do mjesta rada u inozemstvu i nazad pokriveni
  • troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni
  • poticajna primanja
  • dobre radne uvjete
  • usavršavanje i edukacija
  • mogućnost zapošljavanja na neodređeno nakon probnog roka