Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 27.12.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Monter cevar - strojne instalacije, TIG varilec (m/ž)

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Države EU
Rok prijave:
27.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O podjetju:
Glavno dejavnost podjetja predstavlja montaža, predelava, demontaža industrijskih postrojenj. Dejavnost izvajamo na različnih področjih avtomobilske industrije, živilsko – predelovalne industrije, petro-kemične industrije in energetike.

V podjetju podajamo velik pomen varjenju. Spremljamo zahteve strank in z usposabljanjem naših varilcev dosegamo najvišjo kakovost izdelkov.

Prav tako nenehno sledimo novim trendom in zahtevam na področju organizacije vodenja in varnosti, zdravja pri delu. Kakovost vodenja podjetja dokazujemo s certifikatom ISO 9001:2008 in varnostni certifikatom SCC*/SCP(VCA).

Opis delovnega mesta:
Delo je v tujini – države EU.
Prosta so 4 delovna mesta.
Z delom se prične takoj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Europska Unija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Pričakujemo:
Znanje delavca:

- Delovno področje strojnega ključavničarja, striktno sestavljanje raznih industrijskih postrojenj (postavljanje rezervoarjev, cevni priklopi, trojne instalacije..
- Najmanj tri letne izkušnje na sestavi industrijskih postrojenj
- Poznavanje branja strojnih načrtov
- Znanje enega tujega jezika (nemščina ali angleščina)

Nudimo:
Redno plačilo (vsakega 15 v mesecu).

Zainteresirani naj pošljejo prošnjo točno po mojih zahtevah in to so:
- Ime in priimek
- Datum in kraj rojstva
- Točen naslov
- Telefonska številka in E-mail naslov
- Izobrazba
- Reference(kje, kaj in koliko časa ste delali – opis kaj ste delali)
- Če imate kašen certifikat(varilski A-test, SCC, izpit za viličarja, izpit za dvižne košare,…)

Prošnje pošljite na mail: [email protected] ali pokličite na 040 976 015.
Oglasijo se lahko samo državljani RS.
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine