Monter centralnog grijanja, vode i klime (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
08.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje partnere traži više radnika

Zapošljavamo:
Monter centralnog grijanja, vode i klime (m/ž).

Glavne dužnosti i odgovornosti:
- ugradnja instalacija (novogradnja), popravci i saniranje instalacija (starogradnja), centralno grijanje, etažno grijanje, podno grijanje, plinsko grijanje, osnovni vodoinstalaterski poslovi, polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi (čitanje plana i specifikacije materijala), saniranje i popravak prsnuća cijevi, kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode - priključivanje i montaža, ugradnja grijaćih tijela, ugradnja podnog grijanja, montaža rashladnih i kimatizacijskih sustava
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Obavezni uvjeti:
- obavezni EU dokumenti
- iskustvo na navedenim poslovima
- poznavanje osnova njemačkog jezika
- plaćen smještaj
- dječji doplatak po djetetu 192 €
- mogućnost trajnog zaposlenja
- prijava u Njemačkoj
- plaćeni godišnji odmor i božićnica

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected], ili telefonom 051/636-134 ili 091/796-4902 radnim danom od 08-16
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine