Monter čeličnih konstrukcija (m/ž)

Mjesto rada:
Luka
Rok prijave:
25.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Luka, Zagrebačka županija
više izvršitelja

Opis poslova:
• Radi poslove montaže čelične konstrukcije i limova, te po potrebi i ostale radove na gradilištu
• Preuzima dužnost vodećeg montera po nalogu voditelja montaže ili voditelja gradilišta
• Planiranje i koordiniranje rada s voditeljima gradilišta
• Planiranje i organizacija gradilišta u dogovoru sa voditeljima gradilišta
• Planiranje i koordinacija potrebnog materijala te određenog broja radne snage-broja radnika za određeno gradilište s voditeljem gradilišta
• Vođenje internog dnevnika za gradilište na kojem se nalazi
• Praćenje provedbe propisa zaštite na radu
• Praćenje učinka (svakodnevno) za gradilište na kojem se nalazi, te predavanje istog voditelju gradilišta početkom tjedna za prethodni tjedan
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS, VKV, KV, NKV tehničke struke
• radno iskustvo minimalno 2 godine
• poznavanje pravila iz Zakona o zaštiti na radu
• zdravstvena sposobnost za rad na visini
• odgovorna i točna osoba

Nudimo:
• ugovor o radu na određeno vrijeme
• puno radno vrijeme
• plaćene putne troškove
• ugodnu radnu atmosferu u profesionalnom timu

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 25.01.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine