Mlađi specijalist/-ica za procjene

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZANE je specijalizirano trgovačko društvo za poslovanje s nekretninama u 100%-tnom vlasništvu Zagrebačke banke d.d. i postoji već punih 20 godina.
ZANE je osnovano s ciljem pružanja znanja i usluga s područja upravljanja i razvoja nekretnina Grupi Zagrebačke banke, klijentima Grupe, kao i samostalno na tržištu.
Uz dugogodišnje iskustvo i specijalistička znanja, u skladu s potrebama klijenata, ZANE je razvio i uspješno pruža integralni okvir usluga u posredovanju pri kupnji i prodaji nekretnina, konzaltingu vezano uz realizaciju projekata i razvoj nekretnina, te u izradi procjena nekretnina.

Što rade mlađi specijalisti za procjene u ZANE-u?
Izrađuju podloge za procjenu vrijednosti nekretnina što obuhvaća obilazak nekretnine s izmjerom i snimanjem, izračun površina i izradu elaborata u zadanoj formi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Analitičko i logičko razmišljanje, brzo i odlučno zaključivanje
• Razvijene komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
• Odlične organizacijske sposobnosti
• Ustrajnost i predanost poslu, savjesnost i odgovornost u ostvarivanju postavljenih ciljeva
• Usmjerenost na detalje, sustavnost i logičnost
• Spremnost na učenje, usavršavanje i prilagođavanje promjenama
• Prepoznavanje rizika u obavljanju radnih zadataka i adekvatno upravljanje njima

Koje uvjete morate zadovoljavati:
• VSS građevinskog ili arhitektonskog smjera
• Obavezno poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
• Obavezno poznavanje rada na računalu (MS Office, ACad)
• Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Detalji prijave:
• Mjesto rada: Zagreb
• Broj otvorenih radnih mjesta: 3
• Rok za prijavu: 13.09.2015.

Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom i motivacijskim pismom dostavite putem sljedećeg linka

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro