Mlađi savjetnik/ica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Millenium promocija, vodeća hrvatska i regionalna agencija za komunikacijski menadžment, proširuje svoj konzultantski tim i zapošljava dva nova stručnjaka za odnose s javnošću:

Mlađeg savjetnika/cu,

Ako imate iskustva u odnosima s javnošću, uživate u komunikaciji i timskom radu, spremni ste na nove agencijske izazove, znate što je komunikacijska strategija i kako se provodi u djelo... Ako shareate, twittate i postate, poznajete hrvatsku medijsku scenu, kreativni ste i inovativni... Ovo je prilika za vas!
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS društvenog usmjerenja;
• Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
• Napredno korištenje MS Office alata;
• Izražena kreativnost, komunikacijske vještine i spremnost na timski rad;
• Odgovornost, samostalnost i organizacijske vještine.

Kako postati dio Millenium tima?
Pošaljite nam svoje motivacijsko pismo i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku te dokaze o ispunjavanju uvjeta do 15. rujna 2014. na e-mail adresu: [email protected] s naznakom na koje radno mjesto se javljate.
Radujemo se skorom susretu!
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine