Mlađi inspektor-ica PU za trup i opremu

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
12.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HRVATSKI REGISTAR BRODOVA

O G L A S

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
na radnom mjestu

MLAĐI INSPEKTOR-ica PU ZA TRUP I OPREMU
(2 izvršitelja-ice)
u Područnom uredu Split.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
1. Školsko obrazovanje
- dipl.ing. brodogradnje
i
- dipl.ing. strojarstva

2. Praktično iskustvo
- dvije godine na poslovima projektiranja, gradnje, održavanja,
nadzora trupa i opreme brodova,
i
(uključujući plovidbu) nadzora strojnog uređaja brodova ili brodskih strojeva

3. Uporaba engleskog jezika:
Govor: komuniciranje vezano za svakodnevni djelokrug rada
Pisanje: pisma i dokumenti vezani za svakodnevni djelokrug odgovornosti
Čitanje: pisma, pravila, stručna literatura uz mogućnost razumijevanja suštine

4. Dodatna izobrazba
- vozačka dozvola za vozila B kategorije
- osnovna izobrazba za uporabu računala

Kandidati su dužni svojoj molbi priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta: tj. preslik diplome, dokaz o radnom stažu, preslik osobne iskaznice, vozačke dozvole, životopis, kao i pristupiti propisanim provjerama.

Ponude se dostavljaju u roku od 10 dana od dana objavljivanja na adresu:

21000 SPLIT
Marasovićeva 67
(telefon za informacije: 021 408 143)
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine