Mesar (m/ž)

Mjesto rada:
Više lokacija
Rok prijave:
30.12.2022.

Mesar (m/ž)

Zagreb, Zadar, Gospić, Vinkovci, Čakovec, Varaždin, Novi Marof, Duga Resa, Ivanić Grad, Ogulin, Dubrovnik, Split, Korčula, Pula, Poreč, Umag, Rijeka, Crikvenica, Krk, Rab

Ako si na svakom druženju prvi stručnjak za meso, ako ćeš znati preporučiti najbolji komad našim kupcima, a uz to i pružiti koji kulinarski savjet, prijavi se za ovu poziciju.

Opis radnog mjesta:

  • izlaganje i prodaja mesa i mesnih prerađevina
  • priprema mesnih prerađevina prema zadanim recepturama i normativima
  • kontrola rokova trajanja svježeg i pakiranog mesa
  • briga o popunjenosti, čistoći i urednosti odjela
  • savjetovanje kupaca

Od tebe očekujemo:

  • SSS prehrambenog smjera (mesar)
  • 6 mjeseci radnog iskustva u prodaji mesa
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo ti:

  • rad u organiziranim mesnicama uz stručne i susretljive kolege
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad

Prednosti i pogodnosti zaposlenja:

  • Naknada za topli obrok
  • Popust za zaposlenike
  • Jubilarne nagrade
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
  • Božićni poklon paket za djecu
  • Jednokratna potpora za novorođenče
  • Slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole