Menadžer za odnose s klijentima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 33.000 zaposlenih i mrežom od 5.000 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku banku, tražimo profesionalnu osobu za rad na poziciji:

Menadžer za odnose s klijentima (m/ž) – Zagreb

Odgovornosti:

• Održavanje odnosa s aktivnim i pasivnim korporativnim klijentima
• Praćenje potreba klijenata te pronalazak odgovarajućih poslovnih rješenja
• Razvoj i unapređenje poslovnog odnosa s klijentima
• Akvizicija klijenata na području Zagreba
• Planiranje portfelja s ciljem ostvarenja zadanih ciljeva
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno VŠS, poželjno ekonomskog usmjerenja
• Minimalno 3 godine iskustva na istim poslovima u bankarstvu
• Poznavanje proizvoda banke
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Odgovornost uz proaktivan pristup poslovanju
• Odlično korištenje MS Office paketa, s naglaskom na Excel
• Razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
• Organiziranost i kreativnost
• Pouzdanost i samostalnost
• Samoinicijativnost i poduzetnički duh
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Ugodna radna atmosfera
• Poticajno radno okruženje
• Mogućnost napretka unutar kompanije

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku i engleskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 8.02.2016.

Adecco Hrvatska d.o.o. is licensed by the Ministry of Economy, Labor and Entrepreneurship for executing mediation services in employment No. UP/I-102-02/03-04/07 since 05.06.2003.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine