Mehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki, Gornja Vrba
Rok prijave:
21.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih svjetskih proizvođača kožnih sjedala za automobilsku industriju. Za popunjavanje otvorenih radnih mjesta u našim proizvodnim pogonima u Trnovcu i Gornjoj Vrbi tražimo:

Tražimo osobu koja odmah može početi s radom na radnom mjestu:

MEHANIČAR (m/ž)

Vaši zadaci:

• Obavljanje svih zadataka vezanih za održavanje strojeva za krojenje kože i drugih strojeva u proizvodnji
• Montaža i testiranje novih strojeva za proizvodnju
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vaše kvalifikacije:
• SSS strojarske ili elektro-tehničke struke
• radno iskustvo na održavanju strojeva
• poznavanje rada na računalu u MS Office okruženju
• visok stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• sistematičnost i analitičnost
• poznavanje njemačkog jezika i/ili engleskog jezika i elektroničke kvalifikacije su prednost

Od svih kandidata očekujemo:
• Spremnost na povremeni rad u drugim pogonima unutar i izvan Republike Hrvatske
• Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost i timski rad
• Sistematičnost i analitičnost
• Spremnost za dodatno školovanje, obučavanje i usavršavanje

Molbe koje ne zadovoljavaju uvjete razmatrat ćemo za druga radna mjesta.

Kod prijave obavezno navesti šifru oglasa PO03MEH.
Molbu s životopisom i svom relevantnom dokumentacijom poslati na e-mail: [email protected] . Ostale infomacije na broju tel: 042/404-692 ili 042/404-694.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro