Medicinski suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
17.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PLIVIN uspjeh je njihova zasluga. Već generacijama.

Zapošljavamo

MEDICINSIKOG SURADNIKA (M/Ž) - Rijeka

Vaš profil
U timu medicinskih predstavnika bit ćete odgovorni za:
• promociju i prodaju naših proizvoda kroz kontakte s
ključnim korisnicima iz područja medicine i farmacije
• sudjelovanje na stručnim skupovima
• suradnju s PLIVINIM stručnjacima iz područja medicine i marketinga
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS bodova - farmacija, medicina,stomatologija, vet. medicina
• odlično znanje engleskog jezika
• poznavanje MS Office alata
• vozačka dozvola B kategorije
• poželjno radno iskustvo u predstavništvu
• spremnost na timski rad
• organizacijske vještine
• komunikacijska učinkovitost

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja- postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za
svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju
ponudu i životopis dostavite do 17. kolovoza putem:

Linka za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro