Medicinski predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Istra / Kvarner
Rok prijave:
19.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PharmaSwiss objavljuje slobodno radno mjesto:

Medicinski predstavnik (m/ž) za područje Kvarnera i Istre na neodređeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• završen fakultet biomedicinskih znanosti (medicina, farmacija, stomatologija, veterina)
• orijentaciju ka ostvarivanju rezultata i samostalnost
• izvrsne komunikacijske sposobnosti
• želju za radom u timu
• vozačku dozvolu B kategorije
• aktivno znanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računalu
• radno iskustvo u promociji lijekova je prednost

Što nudimo:
• rad u internacionalnom okruženju
• trajnu edukaciju
• mogućnost za vlastiti razvoj i napredovanje
• poticajna primanja
• korištenje službenog automobila, laptopa i mobitela
Ako posjedujete gornje kvalitete i uvjete, a želite se pridružiti dinamičnom uspješnom timu, molimo pošaljite svoju ponudu sa životopisom do 19.02.2016. na sljedeću e–mail adresu: [email protected] ili putem Brze prijave.

Vaše ponude ćemo povjerljivo čuvati.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro