Medicinski kemičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traži kandidata za radnu poziciju:

MEDICINSKI KEMIČAR (m/ž) – 1 izvršitelja
(Grad Zagreb)
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok
Ostali uvjeti rada kao i primanja na razgovoru s klijentom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kandidat mora zadovoljavati slijedeće uvjete:
• VSS – fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, medicinski fakultet
• izvrsno poznavanje engleskog jezika
• iskustvo rada minimalno 2 godine
• poželjan je doktorat u području kemije
• vozačka dozvola: B kategorija

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski.
Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine