Medicinska sestra za noćnu smjenu (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka - Bavarska
Rok prijave:
26.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bavarska, regija Weiden - interesantno radno mjesto za medicinsku sestru u ustanova za starije osobe /starački dom-rezidencija samo za noćne smjene.

Ako ste zainteresirani, javite nam se, smo tu za Vas. Email: [email protected]

www.ubt-dresden.de
Hotline: 0049 173 984 9093

Javite nam se, smo tu za VAS.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- atraktivnu plaću
- dodatak za noćni rad, rad blagdanom i nedjeljom
- 29 dana plaćenog godišnjeg odmora
- dugotrajan, trajan radni odnos na temelju njemačkog ugovora direktno s medicinskom ustanovom, direktno s poslodavcem
- kvalitetan smještaj
Druge usluge:
- sređivanje nostrifikacije
- plačen ispit B2
- zdravstveno i mirovinsko osiguranje
- dječji doplatak /195 EUR netto mjesačno
- kompletan incoming service

Za svakog kandidata pojedinačno pronalazimo odgovarajuči posao i lokaciju.

Naša usluga je besplatna.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- stupanj obrazovanja u struci diplomirana medicinska sestra /sveučilišno obrazovanje usmjerenje njega bolesnika radno iskustvo u struci nije potrebno ili srednju medicinsku školu + najmanje 3 godine radnog iskustva u struci za posljednje 5 godina bez vremena pauze
- poznavanje njemačkog jezika na nivou najmanje A2 - B1
- prilagodljivost i fleksibilnost

Ako ste zainteresirani za dugoročni rad u Njemačkoj i ispunjavate potrebne uvjete, pošaljite nam Vaš životopis i presliku diplome na email:
[email protected]
Hotline 0049 173 984 90 93

U slučaju pozitivne ocjene Vašeg životopisa bit ćete pozvani na intervju.

Profesionalnost. Ozbiljnost. Diskrecija. Brzina.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro