Medicinska sestra / tehničar

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
07.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medical BERA jedna smo od vodećih tvrtki u zapošljavanju na području regije Heilbronn-Franken (Baden-Württemberg), te pridržavanja najviših standarada kvalitete u komunikaciji prema našim poslovnim partnerima a posebno prema interesentima, kandidatima i radnicima.
U našem poslovanju i u naših 11 poslovnica na području Njemačke primjenjujemo i podržavamo međunarodno ustaljene pozitivne standarde kao što su „client experience“ i „candidate experience“. Naš portfolio obuhvaća suradnju sa većim, srednjim i manjim bolnicama i klinikama te medicinskim ustanovama. Naše usluge kandidatima ne naplaćujemo.
Pozivamo sve zainteresirane, dodatno se informirati o nama i našim uslugama putem naše web stranice www.bera.eu, osobno se uvjerite u jedno drugačije i pozitivno iskustvo u traženju adekvatnog posla.
Završili ste školu i/ili fakultet medicinske sestre/tehničara, želite unaprijediti svoja znanja u medicinskoj struci, pridružite se jednoj od kliničkih ustanova u Njemačkoj gdje ćemo Vas rado preporučiti i predstaviti za radno mjesto:

Medicinska sestra/ tehničar

O radnom mjestu:
• briga i skrb o bolničkim pacijentima
• vođenje evidencija
• primjena raznih medicinskih pomagala
• asistiranje doktorima pri viziti
• davanje terapije lijekova po liječničkim uputama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
O Vama:
• znanje njemačkog jezika
• poznavanje medicinske terminologije
• poznavanje medicinskih pomagala
• upotreba raznih medicinskih pomagala

Od nas za Vas:
• smještaj osiguran u sklopu bolničkog kompleksa
• sklapanje ugovora o radu prema njemačkom ZOR-u
• plaća i naknade prema TVöD kolektivnom ugovoru (državni službenici i namještenici)
• mogućnost napredovanja i usavršavanja u struci

Ukoliko si želite osigurati svijetlu budućnost i svjetsku karijeru, te se pridružiti najpoznatijim svjetskim imenima moderne radiologije, dostavom Vašeg Životopisa na njemačkom jeziku uvjerite se u naprijed navedeno. Vaš Životopis možete nam dostaviti putem e.Maila: [email protected]
„Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, te posjeduju važeće osobne dokumente članica Europske Unije“.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine