Medicinska sestra / tehničar

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
"Medicinska sestra/Medicinski brat" i "Medicinski tehnicar"

- minimalni uvjeti: B1 certifikat njemackog jezika
- 1 godina radnog iskustva
- EU putovnica

nudimo:
- pocetna brutto placa 2.700,00 €
- nakon nostrifikacije diplome 3.400,00 € brutto
- smjestaj u sklopu klinike uz minimalnu naknadu
- daljnje usavrsavanje u struci i jeziku

Ukoliko imate zavrsenu neku drugu strucnu medicinsku skolu ili medicinski fakultet uz gore navedene minimalne uvjete, a zelite da vam nademo posao u klinikama na podrucju Njemacke uz bolje financijske i radne uvjete te dodatna strucna usavrsavanja, molimo posaljite vase strucne profile i zivotopise na adresu [email protected] ili informacije na tel 0917266174.
Posebne pogodnosti:
- pocetna bruto placa 2.700,00 €
daljnje usavrsavanje u struci i jeziku
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, volontiranje
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- B1 certifikat njemackog jezika
- medicinska škola ili slično
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina