Medicinska sestra / tehničar

Mjesto rada:
Nürnberg - Njemačka
Rok prijave:
01.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za naše poslovne partnere u Njemačkoj posredujemo stalne radne odnose za tražitelje zaposlenja (m/ž):
- medicinske sestre in tehničare,
- zdravstveno osoblje u domovima za starije.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• posredovanje stalnog radnog odnosa
• tečaj njemačkog jezika, stručnog jezika i upoznavanja s njemačkom kulturom u Sloveniji
• prijevod te pomoć kod uređivanja životopisa
• savjetovanje pri nostrifikaciji stručne spreme (priznavanje hrvatske izobrazbe) za njemačko tržište
• pomoć kod pronalaženja smještaja u Njemačkoj
• besplatnu savjetodavnu službu na hrvatskom jeziku

• S našim iskusnim i stručnim savjetnicima vam pomažemo u traženju odgovora i ključnih informacija s područja njemačkog tržišta poduzetništva, rada te dualnog obrazovanja.
• Naša savjetovanja su temeljena na individualnom sudjelovanju s pojedincem ili poduzećem, koji se želi sa svojim znanjem, radom ili uslugama afirmirati na njemačkom tržištu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Zahtijevano obrazovanje :
IV., V.

Očekujemo:
- odgovarajuće obrazovanje
- reference
- profesionalnu fotografiju (fotografiju za dokumente)
- kopije svjedodžbi
- radno iskustvo od minimalno 3 godine u matičnoj državi (neprekinuto)

Prijave s vašim životopisom, fotografijom i svjedodžbama nam pošaljite putem portala Posao.hr najkasnije do
01.12.2015.

Kontakt: br.: +386 (0)1 568 71 36
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine