Medicinska sestra / tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poliklinika Bagatin jedna je od vodećih i najkvalitetnijih medicinskih ustanova na području Grada Zagreba, Republike Hrvatske i regije. U svojim uslugama ne zaostajemo za najboljim ustanovama u svijetu, koje se bave istim specijalnostima u segmentu estetske kirurgije, stomatologije i dermatologije. Svojim nastupom, pristupačnošću te brigom o klijentu stvorili smo polikliniku koju bi svaka osoba željela posjetiti.
Zbog potreba širenja svog poslovanja u potrazi smo za pozicijom:

Medicinske sestre / tehničare (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Završena srednja škola (zdravstveni smjer) – prednost viša škola
• Položen stručni ispit
• Najmanje 5-7 godina iskustva rada u struci
• Prednost osobama s raznolikim iskustvom, a posebno na području kirurgije, dermatologije, hitne medicine, intenzivne skrbi
• Ovjerena sestrinska licenca
• Prepoznavanje potencijalnih rizika u operativnoj sali
• Sposobnost preuzimanja voditeljske odgovornosti
• Motiviranost za napredovanje u struci
• Manualne vještine, spretnost i brzina rukovanja instrumentima
• Spremnost na smjenski rad
• Izvrsne komunikacijske vještine
• Pružanje vrhunske usluge klijentima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Odgovornost prema ljudima i poslu
• Vrhunske komunikacijske vještine
• Predanost radu i proaktivnost
• Snalažljivost i prilagodba
• Ljubaznost i susretljivost
• Timski duh i fleksibilnost
• Smisao za estetiku
• Znanje, motiviranost za učenje i napredovanje iz područja struke
• Dobro vladanje engleskim jezikom
• Vještine prenošenja znanja
• Izvrsno znanje rada na računalu (MS Office, e-mail)

Nudimo:
• Rad u multidisciplinarnom timu
• Sloboda i nezavisnost rada u rastućoj industriji privatne medicine
• Dodatne edukacije i stručno usavršavanje
• Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja.

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 02.12.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro