Medicinska sestra/medicinski tehničar

9 dana
Poslodavac:
Dom za starije osobe Sveta Ana Zagreb
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.01.2017.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:Dom za starije osobe Sveta Ana Zagreb
Kontakt:najava na telefon: 01 6670792, 01 6678779 pismena zamolba: ISLANDSKA 2, 10020 ZAGREB
Ostale informacije:

Opis poslova: pomoć u održavanju osobne higijene starijih osoba na terenu i dnevnom boravku, prati i kontrolira vitalne funkcije (tlak, GUK), pruža prvu pomoć, dijeli terapiju i dr. Razina obrazovanja: SSS završena srednja strukovna škola za medicinske sestre / medicinske tehničare. Potreban položen stručni ispit. Druga znanja i vještine: komunikativnost, kreativnost, poznavanje posebnih potreba i oslabljenih funcija starijih osoba.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:81282543

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare