Medicinska sestra/medicinski tehničar

2 dana
Poslodavac:
Centar za rehabilitaciju Rijeka
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
06.12.2016.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel internet
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:Centar za rehabilitaciju Rijeka
Kontakt:pismena zamolba: KOZALA 77/B, 51000 RIJEKA
Ostale informacije:

Opis poslova: provodi planirane mjere iz zdravstvene njege za koju je osposobljena samostalno i po nalogu glavne sestre,sudjeluje u pripremi i izvođenju medicinsko – tehničkih zahvata, primjenjuje peroralnu i parenteralnu terapiju, osim intravenozne, prepoznaje hitna stanja i pruža prvu pomoć, neposredno provodi hranjenje, oblačenje i svlačenje, osobnu higijenu i brine o izgledu korisnika, brine o konzumaciji određenih dijeta i pravilnoj prehrani pismena zamolba/prijava, životopis, preslika svjedodžbe, potvrda o nekažnjavanju (izvornik, ne stariji od 3 mjeseca), kopija osobne iskaznice i domovnice, potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO (e-knjižica), preslika važećeg Odobrenja za rad ( licence) Dodatni uvjet: nepostojanje zakonskih prepreka iz čl. 213. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN. 157/13, 152/14, 99/15, 52/16). Kandidati/kandidatkinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti dokaz o priznatom statusu. Prijave na javni natječaj podnose se u roku od 8 dana od dana objave javnog natječaja na adresu: Centar za rehabilitaciju Rijeka, Kozala 77/B, Rijeka, uz naznaku „Natječaj za medicinsku sestru/medicinskog tehničara“. O rezultatima natječaja kandidati/kandidatkinje bit će pisanim putem obaviješteni u zakonskom roku. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80630746

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare