Marketinški asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
25.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Udruga konobara i barmena Hrvatska traži mladu,kreativnu i radišnu osobu željnu znanja. Traži se jedan kandidat za stručno osposobljavanje na godinu dana za osobu VSS/VŠS iz područja turizma i ekonomije.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Visoka ili viša stručna sprema u turizmu ili ekonomiji; rad s MS Office paketom, kreativnost, radišnost, minimum jedan strani jezik (više je prednost).

Svi zainteresirani se mogu prijaviti ISKLJUČIVO na mail [email protected] s molbom, potpunim životopisom u Europass formatu sa slikom, te eventualnim dodatnim potvrdama kvalifikacija.

Nepotpune prijave i životopisi se neće uzimati u obzir.Prijave su otvorene do 25.09.

Kandidati moraju udovoljavati uvjetima za polaznike stručnog osposobljavanja koji su propisani Zakonom o poticanju zapošljavanja.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno