Manager za širenje marketinško - distribucijske mreže (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Američka kompanija s dugom tradicijom na globalnom tržištu.

Zbog jačanja tržišne pozicije u Hrvatskoj, tražimo poslovne partnere s ciljem širenja marketinško distribucijske mreže proizvoda za: zdravlje, sport, preparativnu i dekorativnu kozmetiku, wellnes industriju te dodatke prehrani. S nama kao partnerom dobivate brend koji kupcima diljem svijeta znači iznimnu kvalitetu i dobru cijenu.
Posebne pogodnosti:
- da budete dio stručnog, ambicioznog i brzorastućeg tima
- mogućnost napredovanja
- dodatna edukacija osobnog razvoja i usavršavanje na poslovnom planu
- mogućnost honorarnog rada ili na puno radno vrijeme, pa čak i mogućnost pokretanja vlastite kompanije kao partnera ukoliko ste vrlo ambiciozni
- nudimo Vam i novac i vrijeme (obično ne idu zajedno, a naš stav je da ne vrijede jedno bez drugog)
- mogućnost da radite distribuciju kao fizička ili kao pravna osoba
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
- dobre komunikacijske i prezentacijske vještine
- iskustvo u komunikaciji s različitim profilima ljudi
- sposobnost samostalnog rada no i timski rad kada je to potrebno
- pozitivan stav prema radu i životu
- spremnost na učenje i osobno usavršavanje
- iskustvo u prodaji nije uvjet ali je prednost

Ukoliko Vam odgovaraju ovi uvjeti, najljepše molimo da nam pošaljete svoju prijavu do 18.3.2015. a mi ćemo biti slobodni kontaktirati Vas da vidimo odgovarate li našem timu.

Kontakt e-mail: [email protected]