Manager prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
03.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća tvrtka u Direktnoj prodaji traži:

Managere direktne prodaje za cijelu Hrvatsku.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Naš idealni kandidat:
- razvijanje i vođenje novog prodajnog tima na regionalnom nivou Hrvatske
- obilazak i održavanje odnosa s ključnim kupcima
- stalni trening za sve članove novog prodajnog tima prema planu edukacije poslodavca
- vođenje novog prodajnog tima
- ispunjavanje mjesečnih i godišnjih normi

Zepter nudi:
- stalni radni odnos ili ugovor o djelu
- plaćeni visoko kvalitetni trening
- mogućnost napredovanja i ostvarivanja uspješne međunarodne karijere

Uvjeti:
- izražene prodajne vještine
- engleski jezik
- vozačka dozvola B kategorije
- predanost poslu i ostvarivanju planova
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B