Manager firme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Menadžer tvrtke II podbrandova. Odgovoran za cjelokupno poslovanje firme.

Tražimo organiziranu, pouzdanu i odgovornu osobu za radno mjesto:

Menadžer firme - Zagreb

OPIS POSLOVA:

• Vođenje manjeg prodajnog tima
• Vođenje projekata
• Rad na terenu u RH i zemljama regije
• Održavanje prodajnih prezentacija poslovnim partnerima
• Rad s postojećim i pronalaženje novih klijenata
• Kompletna realizacija projekta
• Ostali poslovi tipični za menadžere
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Iskustvo u vođenju
• Sposobnost donošenja odluka
• Strukturni,analitički i proaktivni pristup klijentu I tržištu
• Sposobnost samostalnog i timskog rada
• Otvorena komunikacija
• Snalaženje u nepoznatim situacijama
• Iskustvo u radu za traženu poziciju
• Obavezna vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji smatraju da mogu ispuniti tražena očekivanja da nam dostave svoju molbu i životopis do 31.10.2015 putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine