Magistar farmacije / Voditelj poslovnice (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
17.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, jednog od vodećih ljekarničkih lanaca, tražimo kandidate za poziciju:

Magistar farmacije - Voditelj poslovnice (m/ž)
- Slavonski Brod -

Posao obuhvaća ljekarničku skrb za pacijente i kupce te svakodnevnu brigu o organizaciji poslovne jedinice i poslovanju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, Farmaceutsko-biokemijski fakultet
- Položen stručni ispit
- Minimalno 2 godine iskustva u vođenju ljekarne
- Izvrsno razvijene organizacijske vještine
- Usmjerenost prema kupcu
- Razvijene komunikacijske vještine
- Sposobnost vođenja prodajnog razgovora
- Samoinicijativnost, proaktivnost u pristupu
- Odgovornost prema radu i visoka motivacija za rad

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem Brze prijave.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktiram.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine