Magistar farmacije (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek, Vinkovci
Rok prijave:
11.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Magistar farmacije (m/ž) - Zapošljavamo više izvršitelja/ica.

Opis posla:
- Izdavanje i stručno savjetovanje o lijekovima i medicinskim proizvoda na liječnički recept, bezreceptnih lijekova te ostalih medicinskih pomagala.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- podržavamo interes za dodatne edukacije
- podržavamo timski rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS / Magistar struke (odobrenje za samostalni rad i položen stručni ispit u Republici Hrvatskoj)

Zainteresirani kandidati mogu zamolbu i životopis dostaviti putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro