Ljekarnik / Apotekar - Magistar farmacije (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta tražimo više magistra farmacije za rad u ljekarnama:

Ljekarnik / Apotekar (m/ž) u nekoliko gradova u Njemačkoj.

Što Vam nudimo:
• rad je dostupan u raznim dijelovima / gradovima u Njemačkoj
• rad na neodređeno vrijeme uz 6 mjeseci probnog rada s automatskim produžetkom za neodređeno vrijeme
• početak rada što prije / odmah u 2015. godini
• 13 plaća godišnje (zajamčena tarifa), min. plaća 3.400 bruto
• stan pruža ljekarna – poslodavac (troškovi najma nisu uključeni).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• dovršen studij - magistar farmacije
• položen stručni ispit
• radno iskustvo od 0-10 godina
• znanje njemačkog jezika - Sprachzertifikat B2 / ili C1

Prijave na njemačkom i hrvatskom jeziku te prilog sa svim pratećim dokumentima u vezi s ispunjavanjem uvjeta i osobna fotografija poslati isključivo putem e-maila: [email protected]

Rok za podnošenje prijava nije ograničen, jer ponuda vrijedi tijekom cijele godine.

Odabrani kandidati će biti pozvani na osobni razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački