Liječnik - doktor medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
17.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O agenciji ms personal & service GmbH:
• osnovana 1989. u Münchenu
• od tad je kao tvrtka srednje veličine u vlasništvu Monike Möhner i Petera von der Ahé
• od 1989. smo zaposlili vise od 2.000 osoba medicinske struke u klinikama sirom Njemačke
• naše podružnice nalaze se u Münchenu, Frankfurtu, Düsseldorfu, Hamburgu i Berlinu

ms personal & service GmbH – Vas posrednik za poslovni početak u Njemačkoj.
Svim liječnicima koji se žele okušati u radu u Njemačkoj, ms personal & service GmbH stoji na raspolaganju kao prvi poslodavac na području čitave Njemačke.

Zbog visokih potreba njemačkih klinika za stručnim medicinskim osobljem tražimo:

Liječnike – doktore medicine, specijaliste u područjima:
• Interna medicina
• Ortopedija
• Pedijatrija
• Anesteziologija
• Kirurgija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS - završen Medicinski fakultet
• Položen stručni ispit
• Minimalno osnovno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• Državljanstvo EU
• Visoka motiviranost za radom, učenjem i radnim usavršavanjem

Nudimo:
• Ugovor o radu baziran na njemačkom tarifnom ugovoru
• Posredovanje u zapošljavanju u njemačkim bolnicama i specijalističkim klinikama
• Pomoć pri administrativnim formalnostima vezanim uz priznavanje i nostrifikaciju diplome u Njemačkoj
• Pomoć i posredovanje pri traženju smještaja u Njemačkoj
• Dinamičan rad u moderno opremljenim ustanovama
• Mogućnost za napredovanje, daljnji razvoj i stručno usavršavanje

Nudimo Vam mogućnost trajnog zapošljavanja u nekoj od njemačkih klinika, kao i mogućnost fleksibilnih, raznovrsnih angažmana u različitim privatnim, državnim i sveučilišnim klinikama, ovisno o Vašim preferencijama. Uz fleksibilan način rada možete upoznati različite njemačke bolnice kao i različite gradove u kojima ćete tijekom rada živjeti. Ovisno o Vašim željama možete trajno ostati živjeti i raditi u Njemačkoj ili ostati samo jedno određeno vrijeme, koliko Vam odgovara, nakon čega se opet, ako želite, možete vratiti u Hrvatsku.

Naše posredovanje u Vašem zapošljavanju za Vas je potpuno besplatno. Prema nama nemate nikakvih financijskih obaveza.

Rado Vam stojimo na raspolaganju za razgovor u Zagrebu ili Splitu u sljedećim tjednima. Prvi sljedeći termin organizirati ćemo u petak, 17.03.2017. u Zagrebu. Prije toga nas možete kontaktirati mailom, telefonom ili preko Skype-a, kada možemo dogovoriti i točan termin za osobno upoznavanje.

Ako je nas oglas pobudio Vas interes, veselimo se Vašoj prijavi! Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na njemačkom ili engleskom jeziku, kao i dokaz o završenom Medicinskom fakultetu na e-mail:
Peter von der Ahé
Managing Director
Email: [email protected]

Za obavijesti na njemačkom, hrvatskom ili engleskom jeziku možete nas kontaktirati od ponedjeljka do petka od 09:00 do 14:00 sati na tel.: +49-176-99487940.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački