Leasing savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
06.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Naš klijent je OTP Leasing d.d., trgovačko društvo za poslove leasinga, odnosno financiranje objekata leasinga kroz dugoročni najam, putem operativnog i financijskog leasinga.

U svrhu jačanja tima za klijenta tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Pula

Opis radnih zadataka:
- Planiranje strategije i osobnih aktivnosti s ciljem postizanja prodajnih rezultata
- Akvizicija novih klijenata i održavanje odnosa s postojećim
- Pregovaranje s klijentima, izrada ponuda, zaprimanje dokumentacije, priprema prijedloga za financiranje, potpisivanje ugovora o leasingu te organizacija isporuke objekta leasinga
- Praćenje javnih nadmetanja te priprema ponuda za iste
- Predlaganje novih proizvoda, uvjeta financiranja te marketinških aktivnosti
- Izvještavanje i vođenje potrebnih evidencija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Minimalno SSS
- 3 godine radnog iskustva u B2B prodaji, poželjno u osiguranju, leasing kući, bankama ili auto industriji
- Poznavanje zakonske regulative iz domene rada te poznavanje kretanja na tržištu leasinga
- Izražene prodajne, komunikacijske i organizacijske vještine
- Sklonost timskom radu te ugodan nastup
- Poznavanje engleskog jezika
- Sposobnost rješavanja problema
- Proaktivnost
- Vozačka dozvola B kategorije

Naša ponuda uključuje:
- Osnovna plaća i bonus ovisno o prodajnom rezultatu
- Službeno vozilo
- Samostalnost u radu

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam u što kraćem roku uz zamolbu dostavite životopis na mail [email protected]

Jurković savjetovanje d.o.o., Draškovićeva 55, Zagreb
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine