KV vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rijeka, Pula, Split, Zadar, Dubrovnik, Rijeka
Rok prijave:
29.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RideCar rent a car obuhvaća usluge kratkoročnog najma vozila s naglaskom na uslugu prilagođenu klijentu. Ride2 je projekt RideCara specijaliziran za usluge najma vozila s vozačem, dok je BizzRide najnoviji dodatak poslovanju koji uključuje poslovne najmove i upravljanje flotom vozila. Zbog značajnog širenja poslovanja tražimo dodatne zaposlenike koji će upotpuniti uspješan i dinamičan tim koji čini srž RideCara. Ako ste u potrazi za poslodavcem koji vam može ponuditi dugu i perspektivnu suradnju, kao i omogućiti vam da razvijate svoje poslovne vještine i karijeru - svakako proučite popis otvorenih radnih mjesta.

Lokacija: Zagreb, Rijeka, Pula, Split, Zadar, Dubrovnik, Rijeka, više izvršitelja

Odgovornosti:
• profesionalni prijevoz klijenata tvrtke u službenim vozilima; profesionalni odnos s klijentima; prijevoz putnika na traženim relacijama;
• probni rok, s mogućnošću rada na dulje vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI NATJEČAJA
Molbe i životopisi šalju se na [email protected]. Prilikom prijave obavezno je u naslov maila navesti poziciju i grad za koje se prijavljujete. Rok prijave je 29.04.2017.

Potrebne kvalifikacije i znanja:
• Potvrda KV vozača;
• osnovne organizacijske sposobnosti;
• spremnost na nošenje uniforme tvrtke;
• mogućnost višesatne vožnje;
• profesionalnost;
• pouzdanost;
• komunikativnost;
• sklonost timskom radu; potrebne godine iskustva: 1.