Kuhar / Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Lopar, Rab
Rok prijave:
09.03.2018.

Luxury Suites Bellevue mali je hotel na Rabu u mjestu Lopar. Tražimo otvorene, kreativne timske djelatnike koji su stručni, odgovorni i profesionalni u svom poslu. Nudimo nadprosječna primanja od min. 6.500 kuna do 8.500 ovisno o vašem cijenjenom iskustvu, ugovor za stalnog sezonca ili stalni radni odnos. Osiguran je smještaj, te tri obroka dnevno na nas trošak.

Pridruži se našem timu!

Mjesto rada: Rab, Lopar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • izvršavanje zadataka prema uputama i nalozima kuhara
  • priprema a la carte jela, hotelskih menija
  • pravilno skladištenje i čuvanje od kvarenja sirovina namijenjenih pripremi hrane
  • održavanje higijene radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih proces

OD VAS OČEKUJEMO:

  • 2 godine radnog iskustva
  • SSS
  • sposobnost organizacije rada
  • usmjerenost timskom radu
  • preporuke su prednost

NUDIMO VAM:

Nadprosječna primanja od min. 6.500 kuna do 8.500 ovisno o vašem cijenjenom iskustvu, sezonski posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja. Osiguran je smještaj, te tri obroka dnevno na naš trošak.