Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
16.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hotel Princess je novoizgrađeni poslovni hotel kategorije visoke četiri zvjezdice, elegantno i suvremeno opremljen, smješten u Poslovnom centru Jastrebarsko u neposrednoj blizini auto ceste Zagreb - Karlovac. Hotel raspolaže sa 100 smještajnih jedinica, najvećim kontinentalnim kongresno-banketnim centrom, a la carte restoranom, aperitiv barom, terasom, vinotekom, wellness & spa centrom, te unutarnjim bazenom.

U procesu smo kompletiranja visokokvalitetnog tima koji bi zadovoljio visoke standarde i zahtjeve domaćih i međunarodnih gosti, a koje odlikuje predanost poslu, lojalnost, usmjerenost na zadovoljstvo gosta, dinamičnost, fleksibilnost i sklonost timskom radu.

Nastavno na navedeno, ovim putem tražimo buduće zaposlenike hotela Princess za radno mjesto:
Kuhar (m/ž)

Opis posla
• priprema hladnih i toplih jela domaće i internacionalne kuhinje
• vođenje kuhinjske administracije
• ispravno pohranjivanje namirnica, poluproizvoda i gotovih proizvoda po HACCP standardu
• briga o pravovremenom popunjavanju i pravilnom čuvanju zaliha kuhinje
• ostali poslovi u kuhinji prema uputama šefa kuhinje
Posebne pogodnosti:
• motivirajuće i pozitivno radno okruženje
• timski rad
• visoke standarde poslovanja
• redovna primanja
• stalni radni odnos uz uvjet probnog rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS ugostiteljskog smjera, kuhar
• radno iskustvo kao kuhar minimalno 2 godine u vrhunskom restoranu ili hotelu
• poznavanje suvremene gastronomije
• poznavanje HACCP standarda
• poznavanje organizacije rada u toploj i hladnoj kuhinji te poznavanje normativa
• osobine: razvijene komunikacijske vještine, ljubaznost i srdačnost, usmjerenost na zadovoljstvo gosta,
odgovornost, sklonost timskom radu, fleksibilnost i spremnost na smjenski rad

Molimo zainteresirane kandidate koji zadovoljavaju gore navedene uvjete da pošalju svoj životopis isključivo na hrvatskom jeziku, zaključno do 16.08.2019. godine putem linka za prijavu.
Ostalu dokumentaciju (CV na engleskom jeziku, preporuke, potvrde, certifikate....) molimo da ne šaljete.
Dodatna dokumentacija prikupljati će se nakon prvog kruga selekcijskih razgovora.

Samo kandidati koji zadovoljavaju uvjete iz oglasa biti će pozvani na razgovor te tome obaviješteni putem e-maila ili telefonski.

Hotel Princess ne osigurava smještaj odabranim kandidatima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine