Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Nacionalni park Kornati
Rok prijave:
04.04.2017.
Plaća:
od 929 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se samostalni kuhar (m/ž) sa iskustvom, za sezonski rad u konobi u Nacionalnom parku Kornati.

Uvjeti se dogovaraju prilikom sastanka.
Molimo životopise s opisom radnog iskustva i kontakt podacima slati putem maila.

Kontakt: [email protected]

Početak rada: 01.05.2015
Posebne pogodnosti:
Uz navedeno radno mjesto uključen je i smještaj i hrana. Nula troškova.
Vrsta posla:
sezonski posao

Poželjno iskustvo i kreativnost u radu s ribom i ribljim specijalitetima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina