Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hotel Academia**** nalazi se u strogom centru grada, Tkalčićeva 88, otvara svoja vrata u srpnju 2016. godine, te raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Kuhar (m/ž) - više izvršitelja

• Aktivno sudjelovanje u izradi i poslova kuhinje te sudjelovanje u pripremi, servisiranju i dekoriranju hrane
• Organizira rad po uputama glavnog kuhara
• Provodi HACCP-a sustav i njegovu kontrolu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Poznavanje robe, materijala i procesa rada profesionalnih kuhinja
• Poznavanje HACCP sustava
• Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
• Visoka razina profesionalnosti i odgovornosti i ekonomičnosti
• Ljubaznost
• Timski rad
• Pouzdanost i fleksibilnost
• Aktivno sudjelovanje
• Organizacijske sposobnosti
• IV. i V. Stupanj obrazovanja strukovne škole turističkog ili ugostiteljskog smjera
• Poznavanje 1 stranog jezika

Što nudimo?
• Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok 3-6 mjeseci
• Ugodnu radnu atmosferu i stabilnu okolinu
• Mogućnost napredovanja
• Redovita primanja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine