Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Što od tebe očekujemo:
Uživaš u kreiranju gastronomskih čuda, voliš raditi s ljudima, nije ti problem pomoći kolegi i smatraš da je predanost poslu bitna stavka u ugostiteljstvu, u kojem ujedno imaš i iskustva.
Ne moraš imati nadljudske sposobnosti, ali urednost, organiziranost i disciplina je ono što priželjkujemo.

Što ti možemo ponuditi:
Rad u jednom od dva naša restorana na lokaciji Grada Zagreba, s korektnim uvjetima, atraktivnim primanjima i ambicioznim kolektivom koji polagano, ali uspješno raste.
Ne obećajemo brda i dolina, ali garantiramo fair play od samog starta. Tvoj napredak ovisi isključivo o tebi. Svakom novom članu dajemo priliku da iskaže svoje sposobnosti, iznenadi nas osobnošću i razveseli trudom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Voljeli bismo saznati više o tebi pa te molimo da nam pošalješ svoj životopis i molbu u kojoj ćeš u kratkim crticama opisati sebe u poslovnom svijetu.
Sve to pošalji na [email protected] , a mi ćemo te kontaktirati ukoliko mislimo da si kandidat kakvog trebamo.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine