Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
03.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za naše ugledne klijente u Njemačkoj – specijalno u pokrajini Baden-Wuerttemberg – tražimo odgovarajuće i motivirane kandidate

za ugostiteljske objekte u Njemačkoj:

Kuhar (m/ž)

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
• Najmanje dvije godine radnog iskustva kao kuhar
• Samostalnost i odgovornost u radu
• Znanje njemačkog jezika najmanje na nivou B2
• Spremnost na smjenski rad

Uvjeti:
• Snalažljivost, iskrenost i preciznost
• Tolerancija stresa
• Poželjno posjedovanje vozačke dozvole i automobila
• Izražena komunikativnost i snalažljivost u komunikaciji sa gostima i radnim kolegama
• Sposobnost i volja za timski rad

Što od nas možete očekivati:
• Atraktivna i sigurna plaća, ovisno o kvalifikacijama i iskustvom
• Dugoročni kao i neograničeni radni ugovori
• Naknade po kolektivnom ugovoru BAP / DGB: godišnji bonusi , povećavanje dana godišnjeg odmora, siguran i stalni prihod
• Posredovanje kod renomiranih kompanija u Njemačkoj
• Mogućnosti za individualnu obuku i stručno usavršavanje
• Podrška integracije obitelji uz program “impegio for family”
• Pomoć na Vašem jeziku

Naše usluge su besplatne za Vas!

Molbu sa životopisom, uz naznaku šifre oglasa ili naslova oglasa, dostavite na e-mail: [email protected]

impegio Personalmanagement GmbH je njemačko preduzeće koje je specijalista za kadrovska rešenja, posebno za privremeno zapošljavanje i za posredovanje pri zapošljavanju.

Za dodatne informacije o našem preduzeću posjetite našu internet stranicu www.impegio.de
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine