Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Jadran
Rok prijave:
15.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Temporar d.o.o., u ime svojeg klijenta, jednog od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca, traži visokomoitiviranu osobu, koja želi steći nacionalno i internacionalno iskustvo u hotelskoj gastronomiji, za radno mjesto:

Kuhar (m/ž)
(Jadranska obala)

Odgovornosti:
- Pripremanje svih vrsta toplih i hladnih jela u skladu sa normativima i procedurama kompanije
- Briga o naručivanju, preuzimaju i skladištenju namirnica
- Odgovoran za provođenje HACCP sustava u kuhinji
- Odgovoran za profesionalan odnos prema gostima i kolegama
- Briga o higijeni prostora i kuhinjskom inventaru te o osobnoj higijeni
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV - SSS (smjer kuhar)
- Poznavanje kontinentalne i mediteranske kuhinje
- Poznavanje pansionske i à la carte pripreme hrane
- Min. 2 godine iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
- Poznavanje HACCP sustava kvalitete

Nudimo:
- Mogućnost usavršavanja i napredovanja u struci
- Stjecanje širokog dijapazona iskustava u kulinarstvu
- Rad u dinamičnom okruženju
- Mogućnost stalnog radnog odnosa nakon probnog roka
- Rad u objektima visoke kategorije na Jadranskoj obali
- Smještaj osiguran

Ukoliko ukoliko se prepoznajete u gore navedenom i želite osigurati stalno radno mjesto s mogučnošću napredovanja, molimo dostavite nam Vaše motivacijsko pismo i životopis na hrvatskom jeziku putem elektroničke pošte: [email protected] , ili se registrirajte putem naše web stranice www.temporar.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine