Kuhar/ kuharica u hotelu

24 dana
ADRIATIC SUNSHINE CHICAGO, d.o.o. za trgovinu, turizam i usluge
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Supetar
Rok prijave:
11.02.2017.
Mjesto rada:SUPETAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:ADRIATIC SUNSHINE CHICAGO, d.o.o. za trgovinu, turizam i usluge
Kontakt:pismena zamolba: Villa Adriatica Put vele luke 31, 21400 Supetar e-mailom: info@villaadriatica.com
Ostale informacije:

Opis poslova: priprema hladnih predjela i toplih jela Kuhar/Kuharica – : 1 djelatnik ili djelatnica Uvjeti: SSS. Tri godine radnog iskustva na sličnom poslu, poznavanje barem engleskog jezika, odgovornost, marljivost, komunikacijske sposobnosti. Od 10.5.2017. do 7.10.2017 Tražimo mlade, vedre, samoinicijativne, kreativne osobe koji su spremne na timski rad i stjecati nova iskustva u internacionalnom okružju. Za zaposlenike koji putuju svakodnevno iz Splita snosimo putne troškove. Za zaposlenike van naše županije nudimo smještaj. Molimo sve zainteresirane da pošalju svoje Životopise na e-mail: info@villaadriatica.com Fax.: 021 755 015 ili poštom na adresu: Hotel Villa Adriatica, Put vele luke 31, 21400 Supetar, Otok Brač

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80841137

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare