Kućni majstor / Tehničar u hotelu / kampu (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj, Vrsar
Rok prijave:
09.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AFM d.o.o. je domaća tvrtka u upravljanju poslovno-komercijalnim nekretninama. Temelj kvalitete naših usluga su stručni zaposlenici i profesionalan pristup svakom klijentu. Zadovoljstvo klijenata i zaposlenika za nas nije samo moderan izraz koji svatko može izreći, mi ga primjerom i rezultatima prikazujemo u poslovanju.

Tražimo više djelatnika/ca s mjestom rada u Rovinju, Vrsaru na pozicijama:

KUĆNI MAJSTOR - TEHNIČAR U HOTELU / AUTO KAMPU (m/ž)

Opis zaduženja radnog mjesta:
• rad na održavanju elektro i strojarskih instalacija i redovni pregledi istih
• koordinacija aktivnosti sa predstavnikom klijenta i vanjskim servisnim službama
• izvještavanje o odrađenim aktivnostima
• intervencije
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas tražimo:
• električar/strojarski tehničar/vodoinstalater
• poznavanje elektroinstalacija i automatskih sustava na objektu
• iskustvo u radu s održavanjem rashladnih sustava, sustava hlađenja, grijanja i ventilacije prostorija
• poznavanje vodovodnih i odvodnih sustava objekta
• prednost je posjedovanje nekog od važećih certifikata osposobljenosti za početno gašenje požara, za rukovanje sustavima grijanja, termoventilacije, energetskim postrojenjima i sl.

Osobno računalo:
• informatička pismenost poželjna. Poželjno znanje engleskog jezika

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam se jave:
• putem linka za prijavu
• na e-mail: [email protected]
• na mob: 099 4442 035

Poslodavac osigurava smještaj i hranu, a od Vas očekujemo potpunu predanost poslu!
Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno