Kućni majstor / Tehničar u hotelu / kampu (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
30.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

KUĆNI MAJSTOR - TEHNIČAR U HOTELU / KAMPU (M/Ž)
Mjesto rada: ROVINJ

ODGOVORNOSTI:
• rad na održavanju elektro i strojarskih instalacija te redovni pregledi istih
• koordinacija aktivnosti s predstavnikom klijenta i vanjskim servisima
• izvještavanje o odrađenim aktivnostima,
• intervencije
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS električar / strojarski tehničar
• minimalno 3 godine iskustva
• poznavanje elektroinstalacija i automatskih sustava na objektu, iskustvo u radu s održavanjem rashladnih sustava, sustava hlađenja, grijanja i ventilacije prostorija, poznavanje vodovodnih i odvodnih sustava objekta
• prednost je posjedovanje nekog od važećih certifikata osposobljenosti za početno gašenje požara, za rukovanje sustavima grijanja, termoventilacije, energetskim postrojenjima i sl.
NUDIMO:
• redovita primanja
• naknada za prijevoz isplaćuje se u cijelosti ili u zamjenu smještaj + 2x topli obrok
• sezonski / stalni sezonski rad

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 30.04.2015 putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A. K. Miošića 1, 52100 Pula
Za natječaj:
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine