Kreditni referent / Bankovni službenik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- rad s klijentima
- pružanje usluga potrošačkog kreditiranja i financijskog savjetovanja za klijente iz cijele Hrvatske kroz direktne ugovore sa vodećim bankama
- prikupljanje dokumentacije od klijenata
- praćenje tržišta i prilagodba prema uvjetima banaka
Posebne pogodnosti:
- stalne edukacije
- fiksni dio primanja + stimulacija prema ostvarenim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

- prednost kandidatima sa bankarskim iskustvom, iskustvom u osiguranju i/ili licenciranim zastupnicima u osiguranju
- u obzir dolaze i kandidati bez iskustva u bankama

U obzir ćemo uzeti samo prijave kandidata koje odgovaraju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro