Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Koordinator/ica prodaje i proizvodnje

- dana
Poslodavac:
GIMlab d.o.o. za proizvodnju i usluge
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Gornja Zdenčina
Rok prijave:
10.11.2016.
Mjesto rada:GORNJA ZDENČINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:5 godina
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:GIMlab d.o.o. za proizvodnju i usluge
Kontakt:najava na telefon: 01 3745510 mobitel: 091 3745510 e-mailom: info@gimlab.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: oblikovanje projekata i realizacija prema raspoloživim resursima; otvaranje radnih naloga, izrada popisa potrebnog repromaterijala, prosljeđivanje projektantima na razradu, potpora projektantima u razradi,potpora nabavi;izrada tehničke specifikacije radnih naloga-podrazumijeva i izvedbe konstrukcijskih rješenja električnih i strojarskih dijelova uređaja;izrada terminskog plana rada službe na osnovu zaprimljenih ugovora, narudžbi i drugih saznanja o očekivanim poslovima; suradnja i koordinacija rada sa kupcima te dogovor oko termina montaže; obavljanje poslova nabave te naručivanje potrebnih artikala prema stanju u skladišnom programu; izvještavanje nadležne osovbe o tekućoj problematici; provedba sustava ISO 9001, iso 14001 i ISO 18001 Razina obrazovanja VSS/VŠS, dipl.ing.strojarstva,dipl.ing.elektrotehnike ili dipl.ing.drvne tehnologije. Potrebna tehnička pismenost; teoretska i praktična znanja iz tehnologije materijala; odgovornost i predanost poslu;kooperativnost i sklonost timskom radu; organiziranost i ustrajnost; želja za daljnjim razvojem i usavršavanjem; visok stupanj motivacije, angažiranosti i proaktivnosti; spremnost na preuzimanje odgovornosti; fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79612027

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare